Tom Maassen volgt Paul Sommers op als Nederlands kampioen

 

 

 

 

Hieronder vind je de uitslagen van het NK:

Uitslag NK Dynamictennis enkelspel 9 april 2016
     
     
A klasse    
1 Tom Maassen Personal tennis
2 Paul Sommers Taflan
3 Kevin Pluk Taflan
4 Gert Eeltink SSS Irene
5t/m 8 Tom Groot Kormelink Litac
  Niek Vos DTVRR
  Sylvia Taege WSV Apeldoorn
  Roland Halekor wsv Dragonder-Noord
9t/m 16 Danny Willems DTVRR
  Gerard Simon Taflan
  David van Loenen WSV Apeldoorn
  Koos Sommers Taflan
  Job op 't Root Personal tennis
  Edward van den Heuvel DTVRR
  Hans Heins WSV Apeldoorn
  Marcel Aalbers Litac
     
B Klasse    
1 Robin van Schuppen wsv Dragonder-Noord
2 Gert-Jan Enzlin wsv Dragonder-Noord
3 Brian Willems DTVRR
4 Kay Scholten Dutedo
5 t/m 6 Karina Willems DTVRR
  Jan Willem Smits WSV Apeldoorn
7 t/m 8 Koen Kerren Asterix
  Tatyos Azad wsv Dragonder-Noord
9 t/m 10 Jasper van der Ploeg wsv Dragonder-Noord
  Jan-Willem Wassink WSV Apeldoorn
11 t/m 13 Eelco Rietveld WSV Apeldoorn
  Kaj Nelissen Individueel
  Rick Eenink Dutedo
     
C Klasse    
1 Ali Alwan Asterix
2 Leo Buitink Yapton
3 Ben Laenen DT 1999 Nederweert
4 Jeroen Pennings DTVRR
5t/m 8 Daan van den Heuvel DTVRR
  Mart Roodbeen Asterix
  Ashot Mkhitarjan Asterix
  Leen Serano DTTC
9t/m 12 Amy de Bruijn WSV Apeldoorn
  Han Gozefoort DTVRR
  Wout Klanderman Litac
  Bennie Huiskamp Litac
13 t/m 16 Ben Damstra DTTC
  Eric Foederer DT 1999 Nederweert
  Marcel Pennings DTVRR
  Stefanie Boss Pajodos
17 t/m 20 Dineke Petrovic WSV Apeldoorn
  Emile Schonewille DTVRR
  Janine Harbers Litac
  Jos de Brouwer DTVRR
     
D Klasse    
1 Harry Breuker Litac
2 Ben Lemmers Asterix
3 Joost Kroese Asterix
4 Lynn Bongers Litac
5t/m 8 Kevin Hendriks wsv Dragonder-Noord
  John Peters Asterix
  Danielle Roeling Litac
  Marielle Sticker Litac
9t/m 12 Woep van Westerveld WSV Apeldoorn
  Wilco van Hal Appoldro
  Hans Eijsink Litac
  Nino Brouwers DTVRR
13 t/m 16 Jan Boelhouwer Asterix
  Hilda Wetemans WSV Apeldoorn
  Marcel Verheul wsv Dragonder-Noord
  Wim te Lindert Dutedo
17 t/m 20 Famke Rutten Pajodos
  Ricky Sommers Taflan
  Tim Schotanus Taflan
  Thimo Baijens DTVRR