Ranglijst

 

Ranglijst per april 2019

Punten voor de ranglijst worden als volgt berekend

Wil je de uitslag van één van de ranking toernooien nalezen klik dan op de betreffende link.

Nieuwjaarstoernooi 2019, 2018, 2017, 2016

Nederlandse Kampioenschappen 2018, 2017, 2016

Masters 2018, 2017, 2016

                50% 50% 50% 25% 25% 25%
Pos Vorig Naam Vereniging Totaal NK '19 NT '19 M '18 NK '18 NT '18 M '17 NK '17 NT '17 M '16
1 1 Tom Maassen Personal Tennis 6400,000 1400 1000 1000 2000 1000 1000 2000 1000 1000
2 2 Paul Sommers Taflan 4225,000 2000 250   1400 450 700 1400 700 700
3 3 Roland Halekor WSV Dragonder-Noord 2412,500 500 150 525 1050 450 525 500 250 150
4 5 Niek Vos DTV Rapid Rosmalen 2212,500 750 700 375 550       450  
5 4 Gert-Jan Enzlin WSV Dragonder-Noord 2137,500 500 250 700 750   200 500 250 100
6 7 Gert Eeltink SSS Irene 1587,500 500 250 175 400 250 275 300 250 250
7 13 Eric Knipscheer Dios 1478,500 1050 100 225 200 7        
8 8 Danny Willems DTV Rapid Rosmalen 1250,625 300 150 200 450 100 375 500   52,5
9 6 Kevin Pluk Taflan 1131,250   450   350 700     250 375
10 15 Wilco van Hal Appoldro 900,350 500 250 52,5 140 45 10 1,4    
11 9 Brian Willems DTV Rapid Rosmalen 861,250   150 275 300 150 175 200 45 250
12 14 Gerard Simon Taflan 576,250 300 75   250   27,5 150 100  
13 11 Tom Groot Kormelink Litac 562,500 300     200     200 450  
14 16 Bram Martijn   450,000   450              
15 23 Robin van Schuppen WSV Dragonder-Noord 431,250 300               525
16 21 Daan van den Heuvel DTV Rapid Rosmalen 388,938 200 100 20 35 25 70 5 7 3,75
17 17 Mart Roodbeen Asterix 343,750 30       250 17,5 500 70 150
18 10 Job op 't Root Personal Tennis 293,750             1050 100 25
19 22 Jeroen Pennings DTV Rapid Rosmalen 292,500 140 25   75 70 100 5   15
20 18 Koos Sommers Taflan 262,500           225 200 150 250
21 12 Sylvia Taege WSV Apeldoorn 225,000             750 150  
22 19 Koen Kerren Asterix 213,125   75 100       150   2,5
23 20 Yoeri Kortooms Personal Tennis 212,500   150             250
24 30 Jasper van der Ploeg WSV Dragonder-Noord 185,000 105     55 100       10
25 25 Imre Huitink Litac 175,000   100     100     100  
26 28 Esther Voets DTV Rapid Rosmalen 136,750 30   22,5     150 30   7
27 27 Robert Hesen Personal Tennis 125,000         250        
28 43 Han Gozefoort DTV Rapid Rosmalen 118,750 75   10 17,5     50 25 25
29 26 Ali Alwan Asterix 113,750     70       105   70
30 33 Pim Wijnhoven Personal Tennis 105,000   100     10        
31 31 Werner Müller Pajodos Pannerden 101,375 20 25 17,5 25 25 2,25 50   1
32 34 Juan José van der Linden Taflan 100,000   100              
33 35 Ashot Mkhitarjan Asterix 96,750 5   27,5   45 52,5 20 4,5 37,5
34 - Mindert Hoogstraten WSV Apeldoorn 95,000 50 45              
35 46 Marcel Pennings DTV Rapid Rosmalen 90,500 50 1,5 5,25   25 37,5 7,5   2,5
36 44 Niels Baars WSV Dragonder-Noord 76,125 30 25 7 20 4,5 3,75      
37 40 Kevin Hendriks WSV Dragonder-Noord 75,000 10,5 45   14 4,5 20 0,75 0,25  
38 42 Bart Schouten   70,000   70              
39 45 Linsey Selman SSS Irene 65,750 30 1,5   30 25 5,25 14 2,5  
40 41 Tatyos Azad WSV Dragonder-Noord 63,750 30     45     30   15
41 63 Maks Gabdullin Appoldro 60,000 50 10              
42 32 Johnny van Rengs   52,500       105          
43 24 David van Loenen WSV Apeldoorn 50,000             200    
44 36 Arie Schaap   50,000 5   3,75 7,5     150    
45 105 Jos de Brouwer DTV Rapid Rosmalen 50,000 50                
46 37 Stijn Ruijs Personal Tennis 47,500             140 25 25
47 29 Hans Heins WSV Apeldoorn 37,500               150  
48 48 Tom van Dijk Personal Tennis 37,500               150  
49 50 Rene Peters DTV Rapid Rosmalen 37,500     37,5            
50 55 Ben Lemmers Asterix 32,313 14 2,5 1,25   2,5 22,5 3   5,25
51 67 Jeroen Sanders Asterix 25,250 20       2,5 7 2    
52 47 Emile Schonewille DTV Rapid Rosmalen 20,000       40          
53 49 Renzo den Bekker   18,750             75    
54 53 Harry Breuker Litac 15,750 3 1,5   15 2,5     10  
55 51 Rob van Heun Litac 12,500             50    
56 52 René Heins WSV Apeldoorn 12,500             50    
57 59 Thimo Baijens DTVRR 12,000 5   1,75 10,5          
58 61 Sjors Buitink Babo 10,750   7           15  
59 54 Louis van Rengs   10,000       20          
60 56 Leo Buitink Babo 10,000               15 25
61 68 Marcel van Dulmen Appoldro 9,450 5 0,7 2,75 2          
62 60 Suzanne Gubbels Personal Tennis 8,650     2 1,05 1,5 2 10,5 4,5 2,5
63 64 Daniëlle Roeling Litac 8,500 3 2,5   3,5 1   2 1  
64 - Heidi Derks Taflan 7,500 7,5                
65 62 Bennie Huiskamp Litac 7,125   4,5   4,5       1,5  
66 76 Ronnie Eekelder Litac 5,500 3 2,5              
67 79 Fer Polder Barendrecht 4,750 3         2,75     1,5
68 66 Stephan van Ommen DTV Rapid Rosmalen 4,250     1,5 5,5          
69 81 Christelle Zola Appoldro 3,325 2 1   0,55 0,1        
70 - Peter Bax Taflan 3,000 3                
71 82 Anice van Rhee WSV Dragonder-Noord 2,800 1,4 0,25 0,8   0,7        
72 75 Jack Peters DTV Rapid Rosmalen 2,575   1 0,7     1,75      
73 38 Marcel Alberts Litac 2,500   2,5              
74 80 Marcel Verheul WSV Dragonder-Noord 2,438 1,05 0,25 0,6 0,45 0,25   0,3 0,45  
75 78 Gabriël Roes DTV Vught 2,250     2,25            
76 69 Janine Harbers Litac 2,000       4          
77 72 Hans Eijsink Litac 1,750         1   5    
78 73 Leen Serano DTTC Deventer 1,500   1,5              
79 90 Riky Sommers Taflan 1,463 0,75 0,25     0,45   0,5 0,45  
80 65 Jan-Willem Wassink WSV Apeldoorn 1,250             5    
81 84 Maarten Brinkman SSS Irene 1,250         2,5        
82 77 Lynn Bongers Litac 1,213       1,4     1,05 1  
83 85 Marielle Sticker Litac 1,125         1     2,5  
84 87 Thijs van Bussel   1,000     1            
85 88 Rolf Tuinman   1,000   1              
86 86 Evy van de Loo Personal Tennis 0,925             0,5 0,7 2,5
87 89 Daniëlle Schimmel DTV Rapid Rosmalen 0,900     0,9            
88 91 Brigitte Sticker Dios 0,788   0,15     1   0,3 0,25  
89 83 Nino Brouwers DTVRR 0,750             2 1  
90 95 Jan Boelhouwer Asterix 0,675   0,45     0,45        
91 98 Wim te Lindert Dutedo 0,650 0,3 0,1   0,35     0,3    
92 94 Remco Schraal DTV Rapid Rosmalen 0,625     0,5 0,25          
93 99 William Kummeling Pajodos Pannerden 0,625               2,5  
94 100 Janneke Hulshof Litac 0,625               2,5  
95 96 Joep Langendonk Asterix 0,575   0,45         0,5    
96 - Gerrit van Hal Appoldro 0,500 0,5                
97 - Hans Gruijters WSV Dragonder-Noord 0,500 0,5                
98 - Peter Kempe DTV Rapid Rosmalen 0,500 0,5                
99 - Tijmen Zwerus WSV Dragonder-Noord 0,500 0,5                
100 93 Henny Ketelaar DTV Rapid Rosmalen 0,375       0,75          
101 104 Iris Mendelsohn Personal Tennis 0,325             0,2 0,1 1
102 101 Tim Schotanus Taflan 0,313       0,4     0,2 0,25  
103 - Hester Straver WSV Dragonder-Noord 0,300 0,3                
104 - Rinus van de Meeberg Asterix 0,300 0,3                
105 - Sylvia Bolten WSV Dragonder-Noord 0,300 0,3                
106 - Wouter de Bond WSV Dragonder-Noord 0,300 0,3                
107 109 Anselm Onuoha DTA 0,250               1  
108 111 Bonita Huis in 't Veld Dios 0,250   0,25              
109 113 Herman Rutgers Dios 0,163         0,25     0,15  
110 106 Amica de Kroon Taflan 0,150       0,2     0,2    
111 107 Pietjan van Duin DT Ruurlo 0,150       0,3          
112 114 Ina Radstake DTA 0,150         0,25     0,1  
113 115 Doortje ter Beek Dios 0,138   0,1           0,15  
114 110 Gerda Ebbers Litac 0,125             0,5    
115 112 Henk Donkers Taflan 0,125         0,1   0,2 0,1  
116 116 Ton Joosten Asterix 0,125         0,25        
117 118 Arnold Arentsen DTA 0,113         0,15     0,15  
118 119 Marcel Bekkers Dios 0,100   0,1              
119 97 Stefanie Boss Pajodos Pannerden 0,075             0,3    
120 122 Rudi Gussinklo SSS Irene 0,063               0,25  
121 123 Iris Berends Appoldro 0,050         0,1        
122 120 Famke Rutten Pajodos Pannerden 0,038               0,15  
123 125 Peter Nederveld Dios 0,025               0,1