Ranglijsten

 

Ranglijst per 31 oktober 2018

Punten voor de ranglijst worden als volgt berekend

Wil je de uitslag van één van de ranking toernooien nalezen klik dan op de betreffende link.

Nieuwjaarstoernooi 2019 2018, 2017, 2016

Nederlandse Kampioenschappen 2018, 2017, 2016

Masters 2018, 2017, 2016

                50% 50% 50% 25% 25% 25%
Pos Vorig Naam Vereniging Totaal M '18 NK '18 NT '18 M '17 NK '17 NT '17 M '16 NK '16 NT '16
1 1 Tom Maassen Personal Tennis 6925 1000 2000 1000 1000 2000 1000 1000 2000 700
2 2 Paul Sommers Taflan 3887,5   1400 450 700 1400 700 700 1400 450
3 3 Roland Halekor WSV Dragonder-Noord 2862,5 525 1050 450 525 500 250 150 500 150
4 6 Gert-Jan Enzlin WSV Dragonder-Noord 1985 700 750   200 500 250 100 140  
5 4 Kevin Pluk Taflan 1593,75   350 700     250 375 1050 250
6 5 Gert Eeltink SSS Irene 1550 175 400 250 275 300 250 250 750 250
7 8 Niek Vos DTV Rapid Rosmalen 1337,5 375 550       450   500 250
8 7 Danny Willems DTV Rapid Rosmalen 1300,63 200 450 100 375 500   52,5 300 100
9 9 Brian Willems DTV Rapid Rosmalen 1035 275 300 150 175 200 45 250 105 45
10 10 Tom Groot Kormelink Litac 762,5   200     200 450   500 450
11 11 Job op 't Root Personal Tennis 656,25         1050 100 25 300  
12 13 Sylvia Taege WSV Apeldoorn 612,5         750 150   500 150
13 12 Mart Roodbeen Asterix 582,5     250 17,5 500 70 150 5  
14 15 Robert Hesen Personal Tennis 500     250           1000
15 16 Gerard Simon Taflan 463,75   250   27,5 150 100   300  
16 14 Koos Sommers Taflan 450       225 200 150 250 300 100
17 20 Erik Knipscheer Represta 432 225 200 7            
18 21 Wilco van Hal Appoldro 243,275 52,5 140 45 10 1,4     0,3  
19 19 Hans Heins WSV Apeldoorn 212,5           150   300 250
20 18 Jeroen Pennings DTV Rapid Rosmalen 204,25   75 70 100 5   15 7,5 4,5
21 30 Koen Kerren Asterix 183,125 100       150   2,5 30  
22 17 Robin van Schuppen WSV Dragonder-Noord 181,25             525 200  
23 24 David van Loenen WSV Apeldoorn 175         200     300  
24 25 Imre Huitink Litac 175     100     100     100
25 23 Jasper van der Ploeg WSV Dragonder-Noord 162,5   55 100       10 20  
26 33 Ali Alwan Asterix 145 70       105   70 20  
27 22 Esther Voets DTV Rapid Rosmalen 139,25 22,5     150 30   7   100
28 27 Daan van den Heuvel DTV Rapid Rosmalen 124,313 20 35 25 70 5 7 3,75 5 4,5
29 28 Ashot Mkhitarjan Asterix 121,625 27,5   45 52,5 20 4,5 37,5 5  
30 26 Edward van den Heuvel DTV Rapid Rosmalen 112,5               300 150
31 31 Johnny van Rengs   105   105              
32 35 Werner Müller Pajodos Pannerden 100,125 17,5 25 25 2,25 50   1   25
33 34 Stijn Ruijs Personal Tennis 88,75         140 25 25    
34 36 Arie Schaap   86,25 3,75 7,5     150        
35 37 Han Gozefoort DTV Rapid Rosmalen 78,25 10 17,5     50 25 25 3 25
36 38 Marcel Alberts Litac 75               300  
37 39 Tom van Dijk Personal Tennis 75           150      
38 40 Tatyos Azad WSV Dragonder-Noord 71,25   45     30   15 30  
39 42 Linsey Selman SSS Irene 65,875   30 25 5,25 14 2,5      
40 29 Yoeri Kortooms Personal Tennis 62,5             250    
41 41 Marcel Pennings DTV Rapid Rosmalen 53,875 5,25   25 37,5 7,5   2,5 2  
42 43 Mindert Hoogstraten WSV Apeldoorn 47,5           45     100
43 44 Emile Schonewille DTV Rapid Rosmalen 40,375   40           1,5  
44 32 Peter Beumer WSV Dragonder-Noord 37,5                 150
45 47 Renzo den Bekker   37,5         75        
46 - Rene Peters DTV Rapid Rosmalen 37,5 37,5                
47 49 Niels Baars WSV Dragonder-Noord 33,375 7 20 4,5 3,75          
48 45 Kevin Hendriks WSV Dragonder-Noord 29,125   14 4,5 20 0,75 0,25   0,5  
49 46 Leo Buitink Babo 28,5           15 25 14 45
50 50 Rob van Heun Litac 25         50        
51 51 René Heins WSV Apeldoorn 25         50        
52 52 Harry Breuker Litac 23   15 2,5     10   2  
53 53 Louis van Rengs   20   20              
54 48 Ben Lemmers Asterix 19,9125 1,25   2,5 22,5 3   5,25 1,4 7
55 54 Suzanne Gubbels Personal Tennis 13,675 2 1,05 1,5 2 10,5 4,5 2,5    
56 55 Karina Willems DTV Rapid Rosmalen 12,5               50  
57 56 Jan Willem Smits WSV Apeldoorn 12,5               50  
58 57 Thimo Baijens DTVRR 12,2875 1,75 10,5           0,15  
59 59 Pim Wijnhoven Personal Tennis 10     10            
60 60 Bennie Huiskamp Litac 9,75   4,5       1,5   3 15
61 62 Jan-Willem Wassink WSV Apeldoorn 7,5         5     20  
62 63 Sjors Buitink Babo 7,5           15      
63 58 Jeroen Sanders Asterix 7     2,5 7 2        
64 65 Stephan van Ommen DTV Rapid Rosmalen 7 1,5 5,5              
65 64 Daniëlle Roeling Litac 6,125   3,5 1   2 1   0,5  
66 61 Jack Peters DTV Rapid Rosmalen 5,325 0,7     1,75         15
67 77 Marcel van Dulmen Appoldro 4,75 2,75 2              
68 66 Janine Harbers Litac 4,375   4           1,5  
69 67 Eelco Rietveld WSV Apeldoorn 3,75               15  
70 68 Kaj Nelissen   3,75               15  
71 69 Hans Eijsink Litac 3,575     1   5     0,3  
72 71 Wout Klanderman Litac 3,25               3 10
73 72 Maarten Brinkman SSS Irene 3,125     2,5           2,5
74 73 Marielle Sticker Litac 3     1     2,5   0,5 2,5
75 74 Ben Laenen DT 1999 Nederweert 2,625               10,5  
76 75 Lynn Bongers Litac 2,6125   1,4     1,05 1   0,75  
77 - Gabriël Roes DTV Vught 2,25 2,25                
78 70 Fer Polder Barendrecht 1,75       2,75     1,5    
79 84 Marcel Verheul WSV Dragonder-Noord 1,725 0,6 0,45 0,25   0,3 0,45   0,2  
80 79 Brigitte Sticker Represta 1,65     1   0,3 0,25     1,5
81 80 Nino Brouwers DTVRR 1,575         2 1   0,3  
82 81 William Kummeling Pajodos Pannerden 1,5           2,5     1
83 91 Anice van Rhee WSV Dragonder-Noord 1,5 0,8   0,7            
84 82 Stefanie Boss Pajodos Pannerden 1,275         0,3     2 2,5
85 76 Leen Serano DTTC Deventer 1,25               5  
86 83 Janneke Hulshof Litac 1,25           2,5      
87 78 Evy van de Loo Personal Tennis 1,225         0,5 0,7 2,5    
88 85 Dian van Rengs   1         2        
89 - Thijs van Bussel   1 1                
90 87 Riky Sommers Taflan 0,9625     0,45   0,5 0,45   0,15  
91 - Daniëlle Schimmel DTV Rapid Rosmalen 0,9 0,9                
92 88 Tim Schotanus Taflan 0,8375   0,4     0,2 0,25   0,15 0,7
93 89 Henny Ketelaar DTV Rapid Rosmalen 0,75   0,75              
94 116 Remco Schraal DTV Rapid Rosmalen 0,75 0,5 0,25              
95 90 Wim te Lindert Dutedo 0,725   0,35     0,3     0,2 0,7
96 93 Christelle Zola Appoldro 0,65   0,55 0,1            
97 94 Lonneke Harmsen Pajodos Pannerden 0,625                 2,5
98 95 Arnold Arentsen DTA 0,6     0,15     0,15     1,5
99 96 Ben Damstra DTTC Deventer 0,5               2  
100 97 Eric Foederer DT 1999 Nederweert 0,5               2