Ranglijst

 

Ranglijst per september 2022

Punten voor de ranglijst worden als volgt berekend

Wil je de uitslag van één van de ranking toernooien nalezen klik dan op de betreffende link.

Nieuwjaarstoernooi 20202019, 2018, 2017, 2016

Nederlandse Kampioenschappen 2022, 20192018, 2017, 2016

Masters 20192018, 2017, 2016

          100% 100% 100% 50% 50% 50% 25% 25% 25%  
Pos. Vorig Naam Vereniging Totaal NK22 NT22 M21 NT20 M19 NK19 NT19 M18 NK18 Pos.
1 1 Tom Maassen Personal Tennis 6700 2000 1000 1000 1000 1000 1400 1000 1000 2000 1
2 2 Paul Sommers Taflan 3312,5 500   700 700 700 2000 250   1400 2
3 4 Gert-Jan Enzlin WSV Dragonder-Noord 2862,5 1400 250 275 250 275 500 250 700 750 3
4 6 Wilco van Hal Appoldro 2123,125 900 450 100 250 375 500 250 52,5 140 4
5 3 Eric Knipscheer DIOS 1918,75   250 525 450 525 1050 100 225 200 5
6 7 Gert Eeltink SSS Irene 1581,25 500 450   150 200 500 250 175 400 6
7 5 Roland Halekor WSV Dragonder-Noord 1231,25   250 225 150   500 150 525 1050 7
8 11 Brian Willems DTV RAPID 1093,75 500   200 250 175   150 275 300 8
9 26 Robin van Schuppen WSV Dragonder-Noord 1050 900         300       9
10 8 Niek Vos DTV RAPID 968,75       150 225 750 700 375 550 10
11 9 Bart Schouten Personal Tennis 942,5   700 150 150     70     11
12 13 Danny Willems DTV RAPID 732,5 237,5   100   90 300 150 200 450 12
13 12 Harry van Egmond WSV Dragonder-Noord 625   250 375             13
14 15 Maks Gabdullin Appoldro 616,25 237,5 150 175 15 37,5 50 10     14
15 16 Daan van den Heuvel DTV RAPID 537,5 237,5   125 45 27,5 200 100 20 35 15
16 20 Christelle Zola Appoldro 432,3875 237,5 150 27,5 25 7 2 1   0,55 16
17 10 Kevin Pluk Taflan 425       450     450   350 17
18 14 Tom Groot Kormelink Litac 325       250   300     200 18
19 35 Ali Alwan Asterix 267,5 200       100     70   19
20 28 Jeroen Sanders Asterix 258,75 140   90 15 22,5 20       20
21 17 Koen Kerren Asterix 256,25   70 70 45 100   75 100   21
22 18 Gerard Simon Taflan 253,75       25 20 300 75   250 22
23 24 Han Gozefoort DTV RAPID 191,875 50     70 125 75   10 17,5 23
24 23 Jordy de Joode Personal Tennis 187,5   100 52,5   70         24
25 22 Sjuul Geurts Personal Tennis 180   150 22,5 15           25
26 25 Jeroen Pennings DTV RAPID 143,75     15 15 52,5 140 25   75 26
27 40 Frank Harbers Litac 140 90 45   10           27
28 29 Rene Peters DTV RAPID 121,875     37,5   150     37,5   28
29 19 Bram Martijn   112,5             450     29
30 60 Arjen Houwers SSS Irene 98,5 90 7 1,5             30
31 45 Ashot Mkhitarjan Asterix 87,125 50 10 9   17,5 5   27,5   31
32 43 Jos Heusschen Litac 78,75 30 45 3,75             32
33 21 Sander Spijkers Litac 68,75       100     75     33
34 30 Jasper van der Ploeg WSV Dragonder-Noord 66,25           105     55 34
35 53 Ben Lemmers Asterix 65,8375 50 2,5 0,9   9 14 2,5 1,25   35
36 34 Linsey Selman SSS Irene 50,375     10 25 10 30 1,5   30 36
37 --- Edward van den Heuvel DTV RAPID 50 50                 37
38 42 Daniëlle Roeling Litac 46,75   25 17,5 2,5   3 2,5   3,5 38
39 36 Niels Baars WSV Dragonder-Noord 45,5       25 10 30 25 7 20 39
40 47 Christophe Clement Litac 45   25 20             40
41 39 Werner Müller Pajodos Pannerden 41,875       15 15 20 25 17,5 25 41
42 44 Marcel Pennings DTV RAPID 41,3125     12,5 1,5 2,75 50 1,5 5,25   42
43 33 Yoeri Kortooms Personal Tennis 37,5             150     43
44 46 Mindert Hoogstraten WSV Apeldoorn 36,25           50 45     44
45 31 Imre Huitink Litac 32,5       15     100     45
46 37 Juan José van der Linden Taflan 32,5       15     100     46
47 48 Kevin Hendriks WSV Dragonder-Noord 27       1,5 12,5 10,5 45   14 47
48 49 Tatyos Azad WSV Dragonder-Noord 26,25           30     45 48
49 50 Johnny van Rengs   26,25                 105 49
50 41 Pim Wijnhoven Personal Tennis 25             100     50
51 51 Jos de Brouwer DTV RAPID 25           50       51
52 52 Esther Voets DTV RAPID 20,625           30   22,5   52
53 --- Bart Vennekes   20 20                 53
54 56 Lieke Puijn individueel lid 16,5 5 4,5 7             54
55 91 Li Qianwen DIOS 15,125 14 1   0,25           55
56 32 Mart Roodbeen Asterix 15           30       56
57 62 Bennie Huiskamp Litac 13,5 9     4,5     4,5   4,5 57
58 55 Thimo Baijens DTV RAPID 11,1875     1,75 2,5 5,25 5   1,75 10,5 58
59 57 Emile Schonewille DTV RAPID 10                 40 59
60 58 Rolf Tuiman Appoldro 10     10             60
61 --- Harry Veerbeek   9 9                 61
62 75 Jan Boelhouwer Asterix 7,9625 5 2,5   0,7     0,45     62
63 77 Peter Puijn Asterix 7,75 5   2,75             63
64 61 Harry Breuker Litac 6,375       1,5   3 1,5   15 64
65 63 Heidi Derks Taflan 6,25   2,5       7,5       65
66 59 Ronnie Eekelder Litac 5,625       7   3 2,5     66
67 64 Arie Schaap individueel lid 5,3125           5   3,75 7,5 67
68 65 Luuk Visser DTV RAPID 5,25     5,25             68
69 --- Gunter Hermans   5 5                 69
70 67 Louis van Rengs individueel lid 5                 20 70
71 69 Marco Heideman DIOS 4,575   4,5   0,15           71
72 70 Stephan van Ommen DTV RAPID 4,5     2,75         1,5 5,5 72
73 73 Marcel van Dulmen Appoldro 3,8625           5 0,7 2,75 2 73
74 68 Suzanne Gubbels Personal Tennis 3,6375     1 1,5 2,25     2 1,05 74
75 71 Marcel Verheul WSV Dragonder-Noord 3,6   1,5   1,5 1 1,05 0,25 0,6 0,45 75
76 89 Brigitte Sticker DIOS 3,2375 2,375 0,7   0,25     0,15     76
77 72 Wouter Schimmel DTV RAPID 3,125       2,5 3,75         77
78 98 Wim te Lindert Dutedo 2,9625 2,375 0,25   0,15   0,3 0,1   0,35 78
79 79 Rob van Heun Litac 2,5   2,5               79
80 --- Frank Pelzer   2,375 2,375                 80
81 66 Maarten Brinkman SSS Irene 2,25       4,5           81
82 80 Sebastiaan Spierings DTV RAPID 2     2             82
83 78 Daniëlle Schimmel DTV RAPID 1,975       1,5 2     0,9   83
84 74 Marcel Aalbers Litac 1,875       2,5     2,5     84
85 81 Hester Straver WSV Dragonder-Noord 1,775   1,5   0,25   0,3       85
86 76 Sjors Buitink Babo 1,75             7     86
87 84 Fer Polder Barendrecht 1,5           3       87
88 85 Peter Bax Taflan 1,5           3       88
89 87 Harrie Veerbeem SSS Irene 1,5   1,5               89
90 88 Bianca Hendriks WSV Dragonder-Noord 1,5   1,5               90
91 90 Bart v.d. Hanenberg DTV RAPID 1,25     1,25             91
92 82 Anice van Rhee WSV Dragonder-Noord 1,1875       0,45   1,4 0,25 0,8   92
93 92 Gabriël Roes DTV Vught 1,1875         1,25     2,25   93
94 83 Jack Peters DTV RAPID 1,1       0,45 0,9   1 0,7   94
95 94 Janine Harbers Litac 1                 4 95
96 95 Peter Kempe DTV RAPID 1         1,5 0,5       96
97 86 Gilbert Legters SSS Irene 0,75       1,5           97
98 96 Sjaak Vestjens DT Maasgouw 0,5       1           98
99 101 Morris Oriens Litac 0,45   0,45               99
100 102 Luca Schurink Litac 0,45   0,45               100
101 99 Riky Sommers Taflan 0,4375           0,75 0,25     101
102 97 Leen Serano DTTC Deventer 0,375             1,5     102
103 104 Lynn Bongers Litac 0,35                 1,4 103
104 103 Lidy Wallerbos Litac 0,325   0,25   0,15           104
105 100 Rolf Tuinman Appoldro 0,25             1     105
106 105 Gerrit van Hal Appoldro 0,25           0,5       106
107 106 Hans Gruijters WSV Dragonder-Noord 0,25           0,5       107
108 107 Tijmen Zwerus WSV Dragonder-Noord 0,25           0,5       108
109 108 Thijs van Bussel individueel lid 0,25               1   109
110 111 Remco van Maanen Dios 0,25   0,25               110
111 112 Agnes Marneth Litac 0,25   0,25               111
112 115 Henny Ketelaar DTV RAPID 0,1875                 0,75 112
113 116 Remco Schraal DTV RAPID 0,1875               0,5 0,25 113
114 117 Rinus van de Meeberg Asterix 0,15           0,3       114
115 118 Sylvia Bolten WSV Dragonder-Noord 0,15           0,3       115
116 119 Wouter de Bond WSV Dragonder-Noord 0,15           0,3       116
117 110 Sandra Reijnders Asterix 0,125       0,25           117
118 113 Joep Langendonk Asterix 0,1125             0,45     118
119 114 Doortje ter Beek DIOS 0,1       0,15     0,1     119
120 124 Tim Schotanus Taflan 0,1                 0,4 120
121 120 Sigrid Hormes DIOS 0,075       0,15           121
122 121 Willy Jansen DIOS 0,075       0,15           122
123 122 Esther Smeenk Relax Didam 0,075       0,15           123
124 125 Pietjan van Duin DT Ruurlo 0,075                 0,3 124
125 123 Bonita Huis in 't Veld DIOS 0,0625             0,25     125
126 129 Amica de Kroon Taflan 0,05                 0,2 126
127 130 Marcel Bekkers DIOS 0                   127
128 38 Robert Hesen Personal Tennis 0                   128
129 93 Hans Eijsink Litac 0                   129
130 109 Marielle Sticker Litac 0                   130
131 126 Herman Rutgers DIOS 0                   131
132 127 Ina Radstake DTA 0                   132
133 128 Ton Joosten Asterix 0                   133
134 131 Arnold Arentsen DTA 0                   134
135 132 Henk Donkers Taflan 0                   135
136 133 Iris Berends Appoldro 0                   136